APIE VOX

APIE MUS

Svajonių namui reikia svajonių tvoros

Mes visi įsirenginėjame svajonių būstą tikėdami, kad jis bus jaukus, stilingas ir širdžiai mielas. Todėl renkamės architektūrą, eksterjerą ir medžiagas pagal tai, kas mums patinka. Ilgą laiką dalis žmonių užstrigdavo priėję prie tvoros įrengimo etapo. Nebuvo jų poreikius atitinkančio sprendimo.

Problema, kurią reikėjo spręsti

Mes, Vox Tvoros įkūrėjai, patyrėme būtent šią situaciją. Statėme namą ir niekur neradome mums patinkančio, kokybiško tvoros sprendimo už prieinamą kainą. Visos tvoros turėjo savo minusų: vienos buvo visiškai negražios, kitur kėlė abejonių jų ilgaamžiškumas, o buvo atvejų, kai kaina atrodė tiesiog nepagrįstai didelė.

Vox Tvoros – verslas iš poreikio

Kuo gi baigėsi mūsų būsto statyba? Širdžiai mielą namą su mums patinkančia tvora turime. Taip pat turime ir sėkmingą tvorų gamybos ir montavimą verslą, kuris gyvuoja nuo 2014 metų. Tvora per tiek laiko nesukėlė jokių problemų: spalva neišbluko, niekas neskilo ir nenubyrėjo, ji atlaikė visus aplinkos poveikius bei džiugina mus iki šiol. Tuo tarpu verslą toliau auginame, turime naują gamybos padalinį, naudojame modernias technologijas, dirbame su patikimais partneriais. Išplėtėme savo asortimentą ir šiuo metu siūlome ne tik klinkerio imitacijos tvoros stulpus, bet ir dekoratyvinius puošnius stulpus. Taip pat teikiame montavimo paslaugas.

Mes – visur

Vox Tvoros dirba su partneriais visoje Lietuvoje. Mūsų ekspozicijas galite rasti daugelyje miestų: Vilniuje, Panevėžyje, Utenoje, Elektrėnuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Rokiškyje, Anykščiuose, Mažeikiuose, Biržuose, Kupiškyje, Visagine, Ukmergėje, Marijampolėje, Kuršėnuose, Šilutėje, Alytuje ir Tauragėje. Jau greitai būsime ir Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Stipriausi Lietuvoje!

Mūsų įmonė turi sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“  – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus. Tokį reitingą turi tik 3% Lietuvoje veikiančių įmonių.

2 metus iš eilės, esame vieni stipriausių Lietuvoje.

Šie sertifikatai skirti pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

European Business Masters

Esame įvertinti European Business Masters 2021 sertifikatu. A+ įvertinimas parodo tvarų verslo augimą ir gebėjimą prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų bei sėkmingai vystyti verslą.

A+ prekės ženklas atpažįstamas ir žinomas kaip verslo kokybės standartas, į kurį lygiuosis visas ateities kartų verslas.

Šis sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje. Įmonės sertifikuojamos kaip A klasės lyderės, turinčios aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.

Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, taip pat vertinamas ir įmonių poveikis aplinkai.